Przegrana z wicemistrzem
Dodane przez Redakcja dnia Grudzień 04 2010 20:39:53
Do Muszyny przyjechały siatkarki z Mielca. Zapewne wicemistrzynie Polski chciały dobrze zacząć sezon ligowy. Stal Mielec nie pokrzyżował planu podopiecznym Bogdana Serwińskiego, które wygrały w trzech setach.
Rozszerzona zawartość newsa
Wicemistrzynie Polski rozpoczęły mecz od prowadzenia 6:3. Na pierwsze przerwie technicznej „Mineralne” prowadziły 8:7. Po powrocie na boisko nic nie zmieniło się. Muszynianki prowadziły sześcioma punktami na drugiej przerwie technicznej, 16:10. Mielczanki nie miały nic do powiedzenia w premierowym secie, którego Muszyna wygrała 25:15.

Drugi set rozpoczął się wyrównanie, 1:1. Mielczanki prowadziły minimalnie przed pierwsza przerwa techniczna, 3:4. Podopieczne Bogdana Serwińskiego wyszły na prowadzenie 8:7. Po powrocie na parkiet przewaga wicemistrzyń Polski utrzymywała się, 14:10. Druga przerwa techniczna to ponownie prowadzenie Muszyny, 16:11. Od stanu 22:13 muszynianki straciły sześć punktów z rzędu, 22:19. Nie udało sie mielczankom powalczyć w drugiej partii o zwycięstwo, przegrały 25:10.

Początek trzeciej partii to prowadzenie gości, 2:4. Stal Mielec prowadziła także na pierwszej przerwie technicznej, 3:8. Muszynianki doprowadziły do remisu po 13, a na drugim regulaminowym czasie wygrywały 16:15. W końcówce podopieczne Adama Grabowskiego walczyły jak lwice, 19:19. Bliskie były przedłużenia meczu, bo pod koniec przegrywały tylko jednym punktem, 21:20. Ostatecznie nie udało się. Przegrały 21:25.