Koniec spokojnych treningów, czas sprawdzianów w grze
Dodane przez Redakcja dnia Listopad 12 2010 18:17:29
W sobotę i niedzielę Stal Mielec weźmie udział w turnieju siatkarek z okazji 60-lecia Akademickiego Związku Sportowego w Białymstoku.

Rozszerzona zawartość newsa
Oprócz mielczanek zagrają gospodynie AZS Białystok, beniaminek PlusLigi Kobiet Wybrzeże Rumia oraz mocna drużyna z drugiej ligi - Legionovia Legionowo. Wcześniej anonsowana była ekipa z czołówki PlusLigi - Tauron Dąbrowa Górnicza, ale w Białymstoku się nie zjawi.


Wyjazd na Podlasie przerywa okres spokojnych treningów we własnej hali. Mielczanki bardzo ciężko trenują na swoich obiektach. Nawet w dniu Święta Niepodległości trener Grabowski zarządził długi ponad dwugodzinny trening na parkiecie i w siłowni. – Jest spokojnie, ale już musimy zacząć wydzielać adrenalinę, potrzebne nam jest granie. Jedziemy trochę pograć, trochę powojować. W Białymstoku zaczynamy cykl przygotowań z meczami, z graniem, z rywalizacją. Po Białymstoku jedziemy na dwa sparingi do Muszyny, mamy mecz w Brzesku i turniej w Gorlicach. Do ligi mamy co robić – opowiada trener Grabowski. W Brzesku, Stal zagra mecz pokazowy z Tauronem Dąbrową Górniczą.
PLAN TURNIEJU W BIAŁYMSTOKU:


Sobota

9:00 AZS Białystok - LTS Legionovia Legionowo
11:00 SANDECO EC Wybrzeże Rumia - KPSK Stal Mielec
17:00 KPSK Stal Mielec - LTS Legionovia Legionowo
19:00 AZS Białystok - SANDECO EC Wybrzeże Rumia


Niedziela

10:00 SANDECO EC Wybrzeże Rumia - LTS Legionovia Legionowo
12:00 AZS Białystok - KPSK Stal Mielec


żródło: www.hej.mielec.pl