Siatkarki Stali Mielec zaczynają zgrupowanie
Dodane przez Redakcja dnia Sierpień 25 2010 19:34:23
Zespół mieleckiej Stali rozpoczął dziś zgrupowanie w Kielnarowej. Mielczanki pod wodzą Tomasza Kamudy będą tam pracować nad formą do 1. września.
Rozszerzona zawartość newsa
Zawodniczki wyjechały uśmiechnięte i pełne zapału do pracy. Tuż po g. 13 cztery samochody i bus, do którego zapakowano bagaże i niezbędny sportowy sprzęt, wyjechały w stronę Kielnarowej. Ośrodek Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania jest niezmiennie od pięciu lat miejscem budowania formy fizycznej przez zawodniczki Stali.


Po drodze zatrzymamy się w Rzeszowie na krioterapię. Zabiegi te sprawdziły się w tamtym sezonie, będziemy je powtarzać również teraz – tłumaczy trener odnowy biologicznej Igor Ostrowski.


Zespół wyjechał niemal w komplecie, zabrakło tylko trenera Adama Grabowskiego, który do zespołu dołączy dopiero po powrocie. Za „czarną robotę” w Kielnarowej odpowiadał będzie zatem Tomasz Kamuda. Treningi na pewno będą urozmaicone. Dla dziewcząt zaplanowano także... jazdę konną.


Po powrocie Stal rozegra pierwsze mecze sparingowe. Od 10 do 12 września mielczanki zagrają w turnieju w Legionowie. Później planowany jest wyjazd na turniej do Piły. Trwa ustalanie pozostałych spotkań kontrolnych.źródło: www.nowiny24.pl