Podziękowania

Partnerzy
Oficjalna Strona Izabela Bełcik Strona o siatkówce w Mielcu - KPSK Stal Mielec Oficjalna Strona Marcela Gromadowskiego Volleyball Video Oficjalny Fan Club Ani Werblińskiej
Powrót na ligowe parkiety
Skończyła się przerwa w rozgrywkach mieleckiego zespołu siatkarek. Wraca czas walki o punkty. Pierwsza okazja w poniedziałek.
Ukrainka Polina Liutikova zawodniczką Stali Mielec
Nowa siatkarka Stali, Ukrainka Polina Liutikova, przygotowuje się z zespołem do meczu w Dąbrowie.
Słaby mecz w wykonaniu Stali Mielec
Mistrzynie Polski, po ostatnich wpadkach w Białymstoku i z Gwardią we własnej hali, tym razem nie zawiodły swoich sympatyków. Siatkarki Aluprofu pewnie wygrały 3:0 w Mielcu ze Stalą i odrabiają straty do prowadzących zespołów z Sopotu i Muszyny.
Wygrana za "sześć" punktów
Pojedynek Sandeco TPS-u Rumi ze Stalą Mielec był spotkaniem dziesiątej i dziewiątej drużyny siatkarskiej ekstraklasy. Bardzo ważne zwycięstwo odniósł zespół z Podkarpacia, który pokonał drużynę z Pomorza 3:1 (25:19, 23:25, 25:20, 25:21). Dzięki 3 zdobytym punktom mielczanki nie straciły kontaktu z zespołami zajmujących sąsiednie miejsca w tabeli. Zespół Sandeco pozostaje z zerowym dorobkiem punktowym na ostatniej pozycji PlusLigi Kobiet.
Mecz o poprawę nastroju
W ósmej kolejce Plus Ligi Kobiet dojdzie do spotkania pomiędzy dziewiątym i dziesiątym zespołem. Sandeco TPS Rumia podejmie w sobotę drużynę Stali Mielec.
Kolejna porażka Mielczanek
Atom Trefl Sopot kontynuuje dobrą passę. Po zwycięstwie nad wicemistrzyniami Polski z Muszyny, podopieczne Alessandro Chiappiniego wygrały swój kolejny mecz. Tym razem pokonały Stal Mielec, która od kilku kolejek nie może zdobyć ligowych punktów.
Przegrana we Wrocławiu
Zawodniczki IMPELU Gwardii Wrocław po krótkim trzy setowym meczu pokonały drużynę KPSK Stal Mielec 3:0 i zainkasowały na swoje konto trzy punkty. Jest to druga wygrana wrocławianek z tym sezonie.
Zwycięska passa Mielca przerwana
Mielec póki co pozytywnie zaskakiwał wygrywając kolejne spotkania i to w bardzo dobrym stylu. Bydgoszcz zmuszona była zrezygnować z rozgrywek europejskich, ale na rodzimych parkietach rozumie się coraz lepiej. Udowodniła to dziś wygrywając 3:1 z mielecką Stalą.
Kolejne zwycięstwo Mielczanek
Mielczanki rozegrały kolejne bardzo dobre spotkanie w tym sezonie i ponownie dość niespodziewanie zgarnęły komplet punktów. Łódź musi pogodzić się z porażką.
Zwycięstwo Stali Mielec przed własną publicznością
Pierwszym meczem drugiej kolejki PlusLigi Kobiet mielczanki sprawiły swoim kibicom bardzo przyjemną niespodziankę, w trzech setach pokonując zespół z Dąbrowy Górniczej.
Przegrana z wicemistrzem
Do Muszyny przyjechały siatkarki z Mielca. Zapewne wicemistrzynie Polski chciały dobrze zacząć sezon ligowy. Stal Mielec nie pokrzyżował planu podopiecznym Bogdana Serwińskiego, które wygrały w trzech setach.