Podziękowania

Partnerzy
Oficjalna Strona Izabela Bełcik Strona o siatkówce w Mielcu - KPSK Stal Mielec Oficjalna Strona Marcela Gromadowskiego Volleyball Video Oficjalny Fan Club Ani Werblińskiej
Przegrana z wicemistrzem

Pierwszy set rozpoczynają świetną grą w ataku Dorota Ściurka i Sylwia Wojcieska. Mielczanki prowadzą (3:5). Kilka kolejnych błędów popełnia Agata Wilk i gospodynie wychodzą na prowadzenie (8:7). Po pierwszej przerwie technicznej trwa dobra passa Bielska Białej, którą na moment przerwała Wojcieska skutecznym atakiem. Siatkarki z Mielca nie dają za wygraną i próbują walczyć, mimo znaczącej przewagi (16:9). W końcówce pierwszej partii świetnie spisują się zawodniczki z Bielska, Horka i Dziękiewicz, doprowadzając do wygranej (25:12).

Początek drugiej odsłony to wyrównana walka obu drużyn (7:7). Po ataku Horki gospodynie schodzą na pierwszą przerwę techniczną z jednopunktowym prowadzeniem (8:7). Mielczanki szybko odrobiły straty prowadząc (9:11). Do kolejnej przerwy technicznej trwa zaciekła walka. Jednak to gospodynie osiągają lepszy wynik (16:14). Kilka nieudanych akcji po stronie Mielca i wzrasta przewaga (21:17). W drugim secie podopieczne trenera Rafała Prusa zdobywają więcej punktów niż w poprzednim, ale wciąż za mało by pokonać rywalki. Set kończy się wynikiem (25:17).

Trzecia partia rozpoczyna się na niekorzyść Mielczanek, prowadzenie BKSu (8:2). Siatkarki z Mielca nie spuszczają głów pokazując na co je stać. Odrabiają straty i wychodzą na dwupunktowe prowadzenie (8:10). Dobrą passę przyjezdnych przerywa Świeniewicz, która podrywa swe koleżanki do walki. Bielsko prowadzi (20:15). Mimo to, Stal Mielec podejmuje walkę. Jednak ostatnia piłka należy do Świeniewicz, która zdobywa punkt asem serwisowy (25:20).