Podziękowania

Partnerzy
Oficjalna Strona Izabela Bełcik Strona o siatkówce w Mielcu - KPSK Stal Mielec Oficjalna Strona Marcela Gromadowskiego Volleyball Video Oficjalny Fan Club Ani Werblińskiej
Stal nie dała rady nic wygrać w Muszynie
Początek meczu zdecydowanie pod dyktando mistrzyń Polski. Pierwsze "oczko" na koncie drużyny z Mielca pojawiło się dopiero przy stanie 1:6, kiedy skutecznie atakowała Magdalena Piątek. To jednak Bank BPS Muszynianka Fakro bezsprzecznie nadawał ton wydarzeniom na parkiecie. Świetna gra praktycznie całej drużyny zaowocowała zwycięstwem w pierwszym secie 25:15.

Podobnie było w kolejnej partii, którą zawodniczki Bogdana Serwińskiego wygrały 25:21. Stal miała więc coraz mniej czasu na podjęcie walki.

W trzecim secie trener Serwiński nieco przemeblował swój zespół. Na parkiecie pojawiły się: Elżbieta Skowrońska, Anna Witczak, Agnieszka Śrutowska, Marta Solipiwko i Sylwia Pycia. Znów lepiej zaczęły gospodynie, które spokojnie prowadziły grę mniej więcej do połowy trzeciego seta. Wtedy nastąpił zryw mielczanek. Przyjezdne odrobiły straty i wyszły nawet na prowadzenie (18:17). W tym momencie wyraźnie ożywiła się pokaźna grupa kibiców z Mielca, która do Muszyny przyjechała z kilkoma efektownymi transparentami.Początek meczu zdecydowanie pod dyktando mistrzyń Polski. Pierwsze "oczko" na koncie drużyny z Mielca pojawiło się dopiero przy stanie 1:6, kiedy skutecznie atakowała Magdalena Piątek. To jednak Bank BPS Muszynianka Fakro bezsprzecznie nadawał ton wydarzeniom na parkiecie. Świetna gra praktycznie całej drużyny zaowocowała zwycięstwem w pierwszym secie 25:15.

W trzecim secie trener Serwiński nieco przemeblował swój zespół. Na parkiecie pojawiły się: Elżbieta Skowrońska, Anna Witczak, Agnieszka Śrutowska, Marta Solipiwko i Sylwia Pycia. Znów lepiej zaczęły gospodynie, które spokojnie prowadziły grę mniej więcej do połowy trzeciego seta. Wtedy nastąpił zryw mielczanek. Przyjezdne odrobiły straty i wyszły nawet na prowadzenie (18:17). W tym momencie wyraźnie ożywiła się pokaźna grupa kibiców z Mielca, która do Muszyny przyjechała z kilkoma efektownymi transparentami.