Partnerzy
Oficjalna Strona Izabela Bełcik Strona o siatkówce w Mielcu - KPSK Stal Mielec Oficjalna Strona Marcela Gromadowskiego Volleyball Video Oficjalny Fan Club Ani Werblińskiej
Trzy punkty dla Stali
Set I:
Pelc wpada w siatkę dając pierwszy punkt mielczankom (1:0). Chwilę później po ataku Piątek jest już 2:0. Konto punktowe bydgoszczanek otwiera Ewa Kowalkowska (2:1). Za sprawą świetnych zagrywek Sylwii Pelc GCB wychodzi na prowadzenie (2:3). Dynamicznym atakiem popisuje się Katarzyna Mróz (4:5). Dwóch ataków z rzędu nie kończy Patrycja Polak (6:5). Na pierwszej przerwie technicznej jest 7:8 po ataku z krótkiej Pelc. Po powrocie na parkiet z lewego skrzydła piłkę w aut posyła Polak (9:8). Za sprawą prostych błędów bydgoszczanek, siatkarki Mielca budują przewagę. Ewa Kowalkowska przechodzi linię trzeciego metra i przy stanie 11:8 o czas prosi Piotr Makowski. W kontrataku nie do zatrzymania jest Piątek. Sawoczkina zmienia Smak (12:8). Jana nieskutecznie kiwa z drugiej piłki (13:10). Po punktowym serwisie Niedźwieckiej jest już 14:10. Złą passę przełamuje Joanna Kuligowska (15:11). Z przechodzącej piłki skuteczna jest Mróz (15:12). Sylwia Pelc zagrywką trafia w narożnik boiska. 15:13 i czas dla Rafała Prusa. Na drugi czas techniczny drużyny schodzą przy stanie 16:13 po skutecznym zbiciu Anity Kwiatkowskiej. Po powrocie na boisko Polak nie przyjmuje zagrywki Doroty Wilk (17:13). Kolejny błąd przyjęcia, tym razem Wysockiej pogłębia bydgoszczanki. Przy stanie 19:14 o drugi czas wykorzystuje Piotr Makowski. Po powrocie na boisko Polak nie przyjmuje zagrywki Doroty Wilk (17:13). Kolejny błąd przyjęcia, tym razem Wysockiej pogłębia bydgoszczanki. Przy stanie 19:14 o drugi czas wykorzystuje Piotr Makowski. Patrycja Polak dostaje sporo sytuacyjnych piłek, jednak jej skuteczność pozostawia wiele do życzenia (22:18). Sytuacyjną piłkę na podwójnym bloku kończy Kwiatkowska (24:21). Wojcieska kończy seta. 25:22

Set II:
Lepiej seta drugiego rozpoczynają przyjezdne (0:1). Chwilę później po bloku Wojcieskiej na Polak jest 2:1. Skutecznie po prostej posyła piłkę Ewa Kowalkowska (3:3). Po bloku na Wojcieskiej na prowadzenie wychodzą siatkarki GCB (3:4). Punktowy serwis Kwiatkowskiej (5:4). Ściurka bez bloku posyła piłkę w aut (5:6). Z szóstej strefy w linię dziewiątego metra trafia Kowalkowska (6:7). Na pierwszej przerwie technicznej jest 8:7 po błędzie nadepnięcia linii przez kapitan Centrostalu. Znakomicie na siatce spisuje się duet Niedźwiecka-Wilk (10:7). O czas prosi trener Piotr Makowski. Bardzo trudny atak kończy Kuligowska w pierwszym ataku po powrocie na boisko (10:8). Kolejny atak skrzydłowej Bydgoszczy i straty odrobione (10:10). Kwiatkowska jest dziś bezbłędna w ataku (13:11). Udany atak Pelc na środku (14:13). Piątek obija bydgoski blok i na drugim czasie technicznym jest 16:13. Przy stanie 16:14 Dominika Nowakowska zmienia Patrycję Polak i popisuje się punktowym serwisem na Ściurce (16:15). Skuteczny kontratak Kuligowskiej i remis p 16. Dorota Ściurka na lewym skrzydle atakuje po prostej. 18:18 i czas dla Piotra Makowskiego. Kwiatkowska zatrzymana przez podwójny blok Centrostalu (20:19). Poprawka skrzydłowej z Mielca już skuteczna (21:19). W aut piłkę posyła Ewa Kowalkowska. Przewaga gospodyń rośnie (22:19). Wojcieska atakuje nad blokiem w dziewiąty metr (23:20). Kwiatkowska i Wojcieska blokują Kowalkowską, dając piłkę setową Stali (24:20). Smak zmienia Sawoczkine. Blok na bydgoskiej kapitan kończy seta. 25:20.

Set III:
Świetne otwarcie Centrostalu Bydgoszcz. Po ataku Kowalkowskiej jest 0:3. O czas prosi trener Rafał Prus. Po bloku atakuje Magdalena Piątek zdobywając pierwszy punkt dla swojej drużyny (1:3). Prostej piłki nie broni Kuligowska (2:4). Przewaga Bydgoszczy rośnie po ataku w siatkę Piątek (2:6). Dynamicznie na środku uderza Sylwia Pelc (3:7). Na przerwie technicznej jest 4:8 po ataku z obiegnięcia Pelc. Trzeci raz w tym meczu linię trzeciego metra przekracza Ewa Kowalkowska (5:8). Chwilę później zagrywki Piątek nie przyjmuje Wysocka (6:8). Za trzecim razem atak kończy Kuligowska (6:9). Długa wymiana kończy się atakiem Kowalkowskiej (7:10). Kuligowska nie trafia w ręce blokujących (8:10). Świetny blok Katarzyny Mróz. 8:13 Ordak zmienia Wilk. Świetny serwis rezerwowej rozgrywającej (10:13). Szczelny blok stawia Pelc (11:15). Kowalkowska zupełnie nie radzi sobie z atakiem z drugiej linii ze środka. Znów przekracza linię trzeciego metra (13:15). Szansę w kontrataku wykorzystuje Niedźwiecka. 15:14 Kasprzyk i Smak zmieniają Sawoczkine i Kowalkowską. Na drugiej przerwie technicznej ejst 16:!4 po ataku z prawego skrzydła Polak. Blok obija Piątek (15:16). Kasprzyk bez bloku uderza daleko w aut i na tablicy wyników widnieje remis po 16. Udany atak Piątek i Mielec na prowadzeniu (17:16). Czas dla Piotra Makowskiego. Mróz nie kończy na środku, Niedźwiecka bezlitosna (18:17). Po ataku Kwiatkowskiej gospodynie odskakują na dwa „oczka”. Na boisko wracają Sawoczkina i Kowalkowska. Kuligowska nie przebija się przez blok. 20:17 i drugi czas dla trenera przyjezdnych. Kolejny świetny serwis Ściurki. 21:17 Nowakowska zmienia Polak. Rewelacyjnie w kontrataku Niedźwiecka, Bydgoszcz bezradna (22:17). Wreszcie skuteczny atak Mróz (22:18). Po ataku Kwiatkowskiej gospodynie mają piłkę meczową. Niedźwiecka asem kończy spotkanie 25:18.