Partnerzy
Oficjalna Strona Izabela Bełcik Strona o siatkówce w Mielcu - KPSK Stal Mielec Oficjalna Strona Marcela Gromadowskiego Volleyball Video Oficjalny Fan Club Ani Werblińskiej
Mielczanki przegrywają z Bielskiem

Set I
Zaczyna się od wysokiego prowadzenia 1:5 przyjezdnych, co jest głównie zasługą duetu Barańska - Okuniewska. Gospodynie mają ogromne problemy z przyjęciem, zaś na skrzydłach króluje Anna Barańska i Karolina Ciaszkiewicz, które z łatwością zdobywają kolejne punkty dla BKS-u. To właśnie późniejsza MVP spotkania kończy seta atakiem. Bielsko nie pozostawia rywalkom złudzeń i wygrywa 14:25.

Set II
Niewiele zmienia się na boisku w tej partii - bielszczanki bezlitośnie punktują rywalki i na pierwszej przerwie technicznej prowadzą 3:8. Bardzo dobrze w ataku spisuje się Natalia Bamber. Gdy w polu zagrywki gospodyń staje Dorota Ściurka, mielczanki zmniejszają nieco przewagę rywalek. Wtedy jednak do gry włącza się Barańska i BKS znowu odskakuje miejscowym. Autowy atak Niedźwieckiej kończy seta zwycięstwem wicemistrzyń Polski 19:25.

Set III
Zaczyna się od świetnych ataków Niedźwieckiej oraz doskonałej zagrywki Sylwii Wojcieskiej, z którą bielszczanki nie mogą sobie poradzić. Dzięki temu na pierwszej przerwie technicznej gospodynie prowadzą 8:6. Dodatkowo Wojcieska świetnie spisywała się w bloku powstrzymując najgroźniejszą "broń" rywalek Annę Barańską. Set kończy punktowy atak Agaty Wilk. Stal wygrywa 25:19.

Set IV
To najbardziej wyrównana odsłona tego spotkania. Walka toczy się punkt za punkt. W ataku Stali świetnie spisuje się Agata Wilk, zaś Bielsko odpowiada trudnymi zagrywkami Barańskiej. W końcówce punktowym blokiem popisuje się Łukaszewska i Stal wychodzi na dwupunktowe prowadzenie (21:19). Ciężar ataku biorą na siebie Barańska i Horka i jest już 21:23 dla BKS-u. Mielczanki prowadzone przez swoją kapitan Dorotę Ściurkę odrabiają straty i mają w górze pierwszą piłkę setową. Nie wykorzystały jej jednak i set zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 24:26.