Partnerzy
Oficjalna Strona Izabela Bełcik Strona o siatkówce w Mielcu - KPSK Stal Mielec Oficjalna Strona Marcela Gromadowskiego Volleyball Video Oficjalny Fan Club Ani Werblińskiej
Stal Mielec wygrywa z Organiką Łódź

Set I:
Mecz rozpoczyna się od zaciętych akcji (1:1). Świetny atak Zaroślińskiej (2:1). Podwójne odbicie mielczanek (4:2). Kosek i De Paula popisują się blokiem. Przy stanie 5:2 o czas prosi Rafał Prus. Po powrocie na parkiet punktuje Iwona Niedźwiecka (5:3). Blok na Kwiatkowskiej sprowadza drużyny na przerwę techniczną (8:4). Kolejna emocjonująca wymiana kończy się atakiem Szelukiny (10:6). Zaroślińska jest nie do zatrzymania przez mieleckie blokujące (12:8). Chwilę później punktowym serwisem popisuje się Pluta. 13:8 i drugi czas dla Rafała Prusa. Widowiskowy atak na prawym skrzydle Teixeiry (14:9). Na przerwie technicznej jest 16:10 po ataku w aut Ściurki. Piątek radzi sobie na prawym skrzydle z ruchomym blokiem (16:12). Po kolejnym punkcie zdobytym przez przyjezdne o czas prosi Wiesław Popik (16:13). Piątek kolejny raz przedziera się przez blok (18:16). Kosek skuteczna ze wszystkich sytuacyjnych piłek (19:16). Przy stanie 20:17 Mieszała pojawia się w polu serwisowym. Seria świetnych obron Ciesielskiej, jednak punkt dla Mielca (21:18). Przy stanie 21:19 drugą przerwę wykorzystuje trener Popik. Teixeira zatrzymana blokiem i przewaga Łodzi wynosi już tylko jeden punkt (21:20). Budowlani szybko wracają do gry. Dwa autowe ataki Stali (24:20). Set kończy się zwycięstwem gospodyń 25:20.

Set II:
Teixeira zatrzymana blokiem i pierwszy punkt drugiej odsłony pada łupem przyjezdnych (0:1). Chwilę później jest już 3:1 za sprawą świetnej zagrywki Pluty. Bardzo ładny plas Wilk (4:3). Podwójne odbicie Pluty daje remis po 6. Precyzyjnie po prostej uderza Kwiatkowska. Na pierwszej przerwie technicznej Stal prowadzi dwoma „oczkami”. Po powrocie na boisko sprytnym atakiem popisuje się Piątek (6:9). Pojedynczy blok Wojcieskiej. Nowakowska zmienia Plutę przy stanie 7:11. Zagrywka Nowakowskiej i blok Zaroślińskiej pozwala zmniejszyć dystans do rywalek (10:12). Chwilę późnij jest 10:14 po dwóch błędach Zaroślińskiej. O czas prosi Wiesław Popik. Niewiele on jednak w nosi. Z szóstej strefy blok obija Anita Kwiatkowska (10:15). Na przerwę techniczną zespoły schodzą przy stanie 11:16. Udany blok Kwiatkowskiej na Zaroślińskiej. Na boisko wraca Marta Pluta (11:17). Potężny atak Niedźwieckiej do drugiej strefy (12:18). Bryda zmienia Kosek (12:19). Punktowy serwis Iwony Niedźwickiej, łodzianki bezradne (12:21). Złą passę przełamuje najmłodsza z Budowlanych (13:21). Świetną zmianę w polu serwisowym daje Jóźwicka (15:21). Czas dla Mielca. Kolejny atak Katarzyny Brydy, seria trwa (16:21). Kwiatkowska atakuje w aut bez bloku (18:21). Bardzo trudny serwis Brydy. 19:22 i drugi czas dla Rafała Prusa. Pojedynczy blok zatrzymuje atak z obiegnięcia Koczorowskiej, Wojcieska z kolei blokuje Jóźwicką (19:24). Ściurka kończy seta. 20:25.

Set III:
Z szóstej strefy czapę dostaje Zaroślińska (0:1). Sytuacyjną piłkę wykorzystuje Kosek i jest remis po 1. Kolejny blok Wojcieskiej (1:2). Chwilę później mielecka środkowa popisuje się punktową zagrywką (1:3). Przy stanie 1:4 o czas prosi Wiesław Popik. Utrzymuje się dwupunktowe prowadzenie ekipy gospodarzy. Po zbiciu Kosek jest 4:6. Na przerwie technicznej jest 5:8 za sprawą pojedynczego bloku Wilk na Kosek. Przy zagrywce Kosek łodzianki zmniejszają straty jednak błąd w przyjęciu Ciesielskiej (7:10). Trener Rafał Prus dostaje żółtą kartkę (8:10). Bardzo dobra kombinacyjna akcja i punkt z obejścia Wojcieskiej (8:11). Przy stanie 8:12 De Paula zostaje zmieniona przez Koczorowską. Duet Piątek-Wojcieska nie do przejścia na siarce. 8:13 i czas dla Wiesława Popika. Walkę na siatce wygrywa doświadczona Koczorowska (11:15). W kolejnej akcji środkowa z Łodzi popisuje się blokiem. 12:15 i czas dla Rafała Prusa. Autowy atak Kosek pozwala Stali zejść na przerwę techniczną przy stanie 13:16. W polu serwisowym punktuje Piątek (13:17). Po prostej w kontrataku uderza Kwiatkowska (14:18). Punktowy blok Niedźwieckiej. Mielczanki grają bardzo pewnie (14:20). Przy stanie 18:23 w polu serwisowym pojawia się Mieszała (18:23). Wojcieska nie wykorzystuje przechodzącej piłki, Zaroślińska bezlitosna (20:23). Chwilę później środkowa skutecznie uderza ze środka i mielczanki mają piłkę setową (20:24). Set kończy się atakiem Ściurki. 20:25.

Set IV:
Atak Ściurki w siatkę rozpoczyna czwarty set (1:0). Sytuacyjną piłkę wykorzystuje Szelukina (3:0). Szybko o czas prosi Rafał Prus. De Paula popisuje się kolejnym dynamicznym serwisem i przy stanie 5:0 Agata Wilk zmienia Anitę Kwiatkowską. Mielczanki szybko wracają do gry. 5:3 i czas dla Wiesława Popika. Po powrocie na boisko punktowym serwisem popisuje się Wojcieska (4:5). Blok na Kosek i remis po 5. Na boisku w jej miejsce pojawia się Bryda. Kolejny as Wojcieskiej (5:6). W bandach reklamowych ląduje zagrywka Piątek. Na przerwie technicznej jest 8:7. Niedźwiecka agresywnym blokiem zaskakuje Teixeire (9:9). Dwie kolejne akcje należą do De Pauli (11:9). Proste błędy mielczanek pozwalają miejscowym powiększyć dystans (15:10). Widząc bezradność swoich podopiecznych o czas prosi Rafał Prus. Po ataku Zaroślińskiej jest 16:11 na drugim czasie technicznym. Mielczanki rzucają się do odrabiania strat przy zagrywce Wojcieskiej (16:14). O czas prosi Wiesław Popik. Magdalena Piątek popisuje się dynamicznym atakiem na prawym skrzydle (18:17). Kolejne trzy „oczka” zdobywają miejscowe. Kwiatkowska wraca na boisko w miejsce Wilk (21:17). Kiwka Pluty zaskakuje mielczanki (22:19). Problemy z przyjęciem w łódzkich szeregach. Kosek zmienia Brydę (23:21). Kolejny bardzo trudny serwis posyła jednak Wilk (23:22). Heroiczna walka na siatce zawodniczek Stali (23:23). Ostatecznie Kosek kończy odsłonę. 25:23.

Set V:
Na początku tie breaka mielczankom udaje się odskoczyć na dwa „oczka”. Po ataku w antenkę Teixeiry jest 2:4. Przy stanie 2:5 o czas prosi Wiesław Popik. Świetny moment gry w ataku Kwiatkowskiej (2:6). Zmiana stron następuje przy stanie 3:8. Stal gra bardzo pewnie w kontrataku. Przy stanie 4:10 o czas prosi trener Popik widząc bezradność swoich podopiecznych. W polu serwisowym wciąż Wojcieska. Po ataku Kwiatkowskiej mielczanki mają piłki meczowe (7:14). Blok na Kosek kończy mecz. 7:15.