Partnerzy
Oficjalna Strona Izabela Bełcik Strona o siatkówce w Mielcu - KPSK Stal Mielec Oficjalna Strona Marcela Gromadowskiego Volleyball Video Oficjalny Fan Club Ani Werblińskiej
Dwa punkty dla Mielca
Set I:
Przytomnie na siatce zachowuje się Anita Kwiatkowska i zdobywa pierwszy punkt w tym meczu (1:0). Iwona Niedźwiecka popisuje się bardzo mocną zagrywką, a jej koleżanki świetnie blokują (3:0). Dobry serwis Agnieszki Starzyk i straty zmniejszone (4:3). Efektowny atak Wojcieskiej, przewaga Mielca utrzymuje się (6:4). Zbicie Iwony Niedźwieckiej sprowadza drużyny na przerwę techniczną (8:4). Za sprawą asa serwisowego Piątek przewaga gospodyń wynosi pięć „oczek”. Przy stanie 10:5 o czas prosi trener Czaja. Blok jest decydującym elementem w ostatnich akcjach (14:9). Na drugiej przerwie technicznej jest 16:9. Mielczanki grają bardzo pewnie. Przy stanie 19:11 sytuację stara się ratować trener Czaja wykorzystując drugi czas. Przynosi on zamierzony efekt, bo przy zagrywce Magdy Godos pada seria punktów (19:14).Bardzo trudną piłkę kończy Anita Kwiatkowska (23:18). Zepsuty serwis Białegostoku i set pada łupem gospodyń. 25:19

Set II:
Na początku drugiego seta siatkarki z Białegostoku zdobywają dwupunktowe prowadzenie i utrzymują je do pierwszej przerwy technicznej (6:8). Po bloku na Kwiatkowskiej straty gospodyń wynoszą już cztery „oczka” (8:12). O czas prosi trener Prus. Białostoczanki popełniają proste błędy. Po autowym ataku Cieśli jest 12:13. Chwilę później na tablicy wyników widnieje remis po 13 i o czas prosi trener Czaja. Na drugiej przerwie technicznej jest 16:14. Po powrocie na parkiet lepiej radzą sobie przyjezdne. Atak Ściurki w siatkę i przy stanie 16:20 o czas prosi trener gospodyń. Przy stanie 17:22 Agata Wilk zmienia Anitę Kwiatkowską. Atak z prawego skrzydła Cieśli kończy seta. 18:25

Set III:
Bardzo dobry blok na Joannie Szeszko rozpoczyna tego seta (1:0). Po asie serwisowym Doroty Ściurki jest już 3:0. Chwilę później jest już 3:3 po bloku na Agacie Wilk. Marta Piątek pozwala miejscowym na przejście z trudnego ustawienia (4:4). Punktowy serwis Szeszko (4:6). Na pierwszej przerwie technicznej jest 7:8. Zmobilizowane mielczanki wychodzą na prowadzenie 10:8. Szeszko zostaje zmieniona przez Gierak. Jej skuteczny atak i remis po 10. Minimalna przewaga gospodyń utrzymuje się (14:13). Piłka atakowana przez białostoczankę przelatuje za antenką, sędzia jest jednak innego zdania (14:15). Blok Wojcieskiej sprowadza miejscowe na przerwę techniczną (16:15). W tym meczu im gorzej dograna piłka na środek tym skuteczniejsza. Kolejny szczęśliwy atak Wojcieskiej (18:17). Z przechodzącej piłki nie do zatrzymania Magdalena Godos. Przy stanie 18:19 o czas prosi trener Prus. Przy stanie 18:20 na boisko wraca Kwiatkowska. Ciężar gry na swoje barki bierze Dorota Ściurka, doprowadzając do remisu po 21. W końcówce na prowadzenie wychodzą mielczanki. Przy stanie 23:22 o czasprosi Wiesław Czaja. Dość niespodziewanie atak Kwiatkowskiej w taśmę kończy seta. 24:26

Set IV:
Lepiej w czwartą odsłonę wchodzą mielczanki (4:1). Przy stanie 5:1 o czas prosi trener Czaja. Niewiele to jednak wnosi, bo białostoczanki kontynuują czarną serię (7:1). Na pierwszym czasie technicznym jest 8:2. Przewaga gospodyń utrzymuje się. Po bloku Wojcieskiej jest 13:6 i drugą przerwę prosi Wiesław Czaja. Na drugim czasie technicznym jest 16:9 po skutecznym ataku na prawym skrzydle Anity Kwiatkowskiej. Wydaje się, że nic w tym secie nie może już się zmienić. Siatkarki z Białegostoku psują serwisy, uniemożliwiając sobie szansę na niwelowanie strat (22:16). Białostoczanki jednak rzucają się do odrabiania strat. Przy stanie 23:20 Agata Wilk zmienia Kwiatkowską. Łukaszewska nie przebija się przez siatkę i przy stanie 23:12 o czas prosi trener Prus. Po powrocie na boisko bardzo długa wymiana kończy się autowym atakiem Starzyk. Asem serwisowym seta kończy Agata Wilk. 25:21

Set V:
Na dwa punkty odskakują na początku tie breaka przyjezdne (0:2). Pierwszy punkt dla miejscowych w tym secie zdobywa Piątek atakiem z prawego skrzydła (1:2). As serwisowy Niedźwieckiej daje remis po 2. Zagrywka Niedźwieckiej i blok Wojcieskiej to coś, z czym białostoczanki nie mogą sobie poradzić. Przy stanie 4:2 o czas prosi trener Czaja. Wysocka psuje serwis a Kwiatkowska odpłaca się asem (7:4). Zmiana stron następuje przy stanie 8:4 po zbiciu Wojcieskiej. Bardzo skuteczna w kontrataku jest Dorota Ściurka (9:4). O czas prosi Wiesław Czaja. Powrót na boisko i kolejny atak Wojcieskiej, która gra wyśmienicie na tym etapie meczu (10:4). Magdalena Piątek kończy mecz. 15:6